Artystyczna biżuteria czy biżuteria komercjalna?

1 miesiąc ago admin 0

 

Różni ludzie różnie podchodzą do tematyki jaką jest modny wygląd. Jedni podążają za trendami i stawiają na popularne fasony i modele, inni zaś szukają odrębności stawiając na indywidualizm i niepowtarzalność. Kwestie te dotyczą nie tylko ubrań, ale również dodatków, jakimi jest biżuteria. Od jakiegoś czasu produkty ręcznie wykonywane stały się niezwykle cenne. Wraz ze wzrostem popularności artystyczna biżuteria coraz częściej spotykana jest nie tylko na targach i kiermaszach, ale  też w sklepach stacjonarnych lub internetowych. 

Biżuteria komercjalna

Osoby, które nie preferują ekstrawagancji lub którym nie zależy na niezwykle oryginalnych dodatkach stawiają na tradycyjne modele biżuterii. Nie oznacza to natomiast, że ich kolczyki, bransoletki czy naszyjniki muszą być nudne. Wystarczy bowiem spojrzeć na ofertę sklepu AWEG, by przekonać się jak różnorodny jest wybór. Złote i srebrne pierścionki, modele z brylantami, sznurkowe bransoletki czy piękne naszyjniki niejednego klienta  zaskakują swoim wyglądem. Zwolennicy biżuterii standardowej wskazują również, iż artystyczna biżuteria często jest bardzo droga i mniej dostępna. 

 

Artystyczna biżuteria

Wielu twierdzi, że artystyczna biżuteria ma duszę – jest unikatowa, jedyna w swoim rodzaju, a dla tych, którzy ją pokochają staje się niezastąpiona żadną inną. Dobrze dobrana artystyczna biżuteria potrafi sprawić, że nawet zwykłe jeansy i t-shirt nabiorą innego charakteru. Również noszona dotychczas na sportowo sukienka skomponowana z ręcznie robioną biżuterią nabiera eleganckiego charakteru. Niebanalne naszyjniki, pierścionki czy kolczyki mogą sprawić, że kobieta poczuje się wyjątkowo, nabierze pewności siebie i podkreśli atuty swojej urody. Ponadto artystyczna biżuteria pozwala wyrazić swoją osobowość.