Czas na drewno

10 miesięcy ago admin 0

Jednym z elementów dekoracyjnym w pokoju naszego dziecka jest zegar. Najczęściej wiszący na ścianie, często w postaci jakiejś zabawnej postaci z bajki lub zwierzątka. Zdobi ścianę kolorowego pokoju, a jednocześnie pełni funkcję edukacyjną. Uczy bowiem naszą pociechę organizacji czasu – pory snu, nauki i zabawy. Wśród wielu dostępnych modeli na rynku firma Siloo oferuje zegary wykonane z drewna. Dlaczego warto takie kupić?

Zalety drewnianych zegarów

Naturalny urok drewna od dawna zachwyca projektantów wyposażenia wnętrz. Nie jest zatem zaskoczeniem, że ten materiał wykorzystany został również do produkcji zegarów ściennych. Warto wybrać model nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjny wizualnie. Zegary wykonane z drewna są przede wszystkim ekologiczne i niepowtarzalne. Doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w sypialni czy pokoju dziecięcym. Jedną z zalet zegarów wykonanych z drewna jest również ich lekkość. Możemy je zatem powiesić na każdej powierzchni, w każdym miejscu domu.

Zegary do pokoju dziecięcego

Firma Siloo oferuje modele wykonane z drewna, dedykowane najmłodszym odbiorcom – dzieciom. Dzięki swym uniwersalnym wzorom sprawdzą się zarówno w pokoju malucha jak i starszego dziecka. Będą doskonałe dla chłopca i dziewczynki. Na stronie https://siloo.pl/ odnajdziemy zegar ścienny w kształci chmurki i sowy. Oba dostępne są w dziewięciu odcieniach – naturalnego drewna, żółtego, zielonego, niebieskiego, różowego, czarnego, białego, wenge oraz jasnego dębu. Dzięki temu bez problemu każdy wpasuje go w kolorystykę pokoiku. Producenci dają także możliwość wyboru dowolnego koloru wskazówek. Nasze dziecko z pewnością ucieszy się z takiego dodatku!