Dyskretny test na ojcostwo – czy to możliwe?

4 tygodnie ago admin 0

Życie bywa przewrotne i pisze różne scenariusze. Często zdarza się, że owocem jednorazowej zdrady małżeńskiej czy przypadkowego stosunku seksualnego jest ciąża. Współżycie z kilkoma partnerami nie pozwala jasno określić, kim jest biologiczny ojciec dziecka. Czy możliwe jest ustalenie ojcostwa, aby nie wyjawić swojej niewierności przed mężem? Sprawdź!

Stuprocentowa pewność

Jedynym pewnym sposobem na ustalenie ojcostwa jest wykonanie w specjalistycznym laboratorium testu DNA. Niestety, aby wykonać wiarygodny test należy pobrać próbki DNA dziecka oraz potencjalnego ojca, co od razu zdradza naszą niepewność. Przeprowadzić całą operację w sposób dyskretny i niebudzący podejrzeń pomogą detektywi. Profesjonalne agencje detektywistyczne same zajmą się zebraniem próbek oraz szybko dostarczą jednoznaczne wyniki testu.

Testy nie tylko dla matek

Z usług agencji detektywistycznej korzystają nie tylko matki, które nie są pewne, kto jest ojcem ich pociechy, ale również mężczyźni obawiający się, czy wychowują swojego potomka. Nierzadko wykonanie dyskretnego testu zlecają osoby, które wątpią w swoje pokrewieństwo z danymi członkami rodziny.

Szukasz doświadczonego detektywa? Sprawdź ofertę biura detektywistycznego https://www.detektyw-select-team.pl