Microsoft Staffhub – aplikacja dla menadżerów

9 miesięcy ago admin 0

Technologia szturmem wdarła się w nasze życie i opanowała naszą codzienność zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. Wielu pracowników podczas realizacji swoich codziennych obowiązków korzysta z komputera. Ale jest również wiele zatrudnionych osób, które z takiego sprzętu nie korzysta, co wynika z charakteru ich zajęć. I jak podkreślają pracownicy zespołu https://nav24.pl to właśnie z myślą o nich powstał Microsoft Staffhub.

Czym jest Microsoft Staffhub?

Microsoft Staffhub jest aplikacją, która powstała, aby wspierać menadżerów i kierowników w zarządzaniu zespołami. Jest wykorzystywana jako pomoc w tworzeniu i udostępnianiu harmonogramów pracy dla pracowników, którzy pracują w systemie zmianowym. Menadżerowie mogą na bieżąco aktualizować grafiki. Jednocześnie, w ten prosty sposób każda zatrudniona osoba może we własnym smartfonie sprawdzać swoje zmiany – wystarczy tylko, że pobierze specjalną do tego aplikację Staffhub. Rozwiązanie wchodzi w skład usługi Office 365 i jest dostępne do pobrania na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Jakie są dostępne funkcje aplikacji Staffhub?

Oprócz głównej funkcji jaka jest tworzenie, aktualizowanie i udostępnianie pracownikom harmonogramów, istnieje szereg innych możliwości. Wszystkie one korzystnie wpływają na efektywność pracy. Aplikacja pozwala menadżerom na przesylanie do pracowników plików i linków, co może być wykorzystywane do udostępniania ciekawych nowinek lub materiałów szkoleniowych. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość wymieniania się między pracownikami swoimi zmianami. Co więcej z poziomu swojego smartfona mogą oni może zawnioskować o urlop. Po określeniu daty i wskazaniu rodzaju urlopu, prośba o rozpatrzenie wniosku trafia do menadżera, który może ją zaakceptować lub odrzucić. Ponadto, co podkreślają znawcy aplikacji z NAV24 możliwość wysyłania do siebie wiadomości usprawnia komunikację w zespole.