Szaro-białe stylizacje tarasowe

8 miesięcy ago admin 0

Szary i biały to kolory szczególnie doceniane w dzisiejszych aranżacjach. Zarówno wnętrzarskich jak i ogrodowych. Te barwy niosą ze sobą wiele możliwości plastycznych. Doskonale łączą się z jasnymi, pastelowymi kolorami oraz z czernią. Dlatego tak chętnie sięgamy po szare i białe meble ogrodowe oraz akcesoria czy dodatki dekoracyjne.

Szare i białe meble technorattanowe

Bardzo szybko i łatwo wyczarujemy szarą, białą lub szaro-białą stylizację tarasową, decydując się na meble z technorattanu w tym kolorze. Wiele interesujących propozycji utrzymanych w tej kolorystyce znajdziemy na stronie gardenspace.pl. Gdzie obok szarych i białych mebli technorattanowych, odkryjemy też efektowne meble z aluminium, które prezentują szarość w jeszcze innej tonacji.

Meble aluminiowe

Aluminiowe meble oraz dodatki (na przykład donice) pomogą nam wystylizować taras lub dowolny zakamarek ogrodowy w kierunku szarej kompozycji nowoczesnej. Postindustrialny design warto zderzyć z iście naturalnymi dodatkami, również szarymi, jak kamienie naturalne. Taki kontrast natury i kultury, zespolony poprzez kolorystykę, to świetna baza dla oryginalnej i ciekawej od strony plastycznej aranżacji tarasowej.

Szare i białe parasole ogrodowe

Również parasole ogrodowe mogą być efektownym elementem szaro-białych stylizacji. Elegancko i nowocześnie prezentują się zarówno na okrągłej jak i na kwadratowej czaszy. Doskonale łączą się z białymi i szarymi meblami technorattanowymi. Ale biały lub szary parasol ogrodowy to także dobry akcent dla czarnych mebli z technorattanu.

Szare i białe dodatki do dekoracji

Szarość i biel na taras wprowadzą także stylowe dodatki w tych kolorach, które warto łączyć także ze sobą. Na przykład białe kwiaty z jedwabiu pięknie wyglądać będą w szarym wazonie ceramicznym ustawionym na aluminiowym stole. Do tego białe poduszki dekoracyjne i szaro-biała aranżacja już gotowa.