Tani druk naklejek w naszej drukarni internetowej

9 miesięcy ago admin 0

W naszej drukarni internetowej możecie już dziś zamówić naklejki o najróżniejszych rozmiarach, kształtach i kolorach. Naklejki takie mogą w znacznym stopniu przyczynić się do budowania wizerunku oraz skutecznej reklamy i promocji Waszej firmy.

Druk naklejek może wiązać się z mniejszymi lub większymi kosztami. Najtańsze są naklejki drukowane na folii samoprzylepnej – matowej lub błyszczącej – i wycinane w kształt prostokąta. Na wzrost ceny wpływa przede wszystkim:

  • pokrycie naklejek laminatem – nasza drukarnia internetowa oferuje różne rodzaje laminatu – matowy, błyszczący oraz UV. Każdy z nich znacząco wpływa na podniesienie trwałości produktu oraz zabezpiecza go przed zarysowaniem. Laminat matowy rozprasza światło, a błyszczący je odbija. Laminat UV, chroni przed promieniowaniem UV. Występuje zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Jest to rozwiązanie wybierane najczęściej wtedy, kiedy naklejki mają znaleźć swoje zastosowanie na zewnątrz pomieszczeń lub w miejscach mocno nasłonecznion
  • niestandardowy kształt naklejki – wydruk tego typu produktu jest poprzedzony wycinaniem po obrysie, co wymaga dodatkowej pracy. Można zamówić druk naklejek w kształcie serduszek, kwiatków, chmur, słoneczek, strzałek i wielu innych. Wszystkie kształty jednak (oprócz prostokąta) wymagają umieszczenia naklejek po wydruku w ploterze tnącym;
  • pocięcie naklejek na użytki – jest to opcja dodatkowa. Standardowo naklejki są przez nas wycinane do formatu A3, jednak na życzenie klienta mogą zostać pocięte na pojedyncze sztuki za dodatkową opłatą. Wtedy mamy jednak w 100% gotowy produkt, z którym nic już nie musimy robić.

Oczywiście wraz ze wzrostem liczby sztuk zamówionych naklejek, ich cena jednostkowa spada, dlatego też najbardziej opłaca się je zamawiać w większych ilościach.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie specjalny formularz, gdzie możecie określić parametry, jakie mają mieć zamówione naklejki. Nadruk wykonamy dokładając wszelkiej staranności. W formularzu należy wpisać format jednej sztuki (szerokość i wysokość w centymetrach), materiał (folia matowa lub błyszcząca o grubości 100 mic), rodzaj wybranego sposobu laminowania, wykończenie i obecność dodatkowej folii transportowej, liczbę sztuk i ilość zamawianych wzorów. Jeśli nie posiadacie własnego projektu, również możecie go zamówić, co także należy zaznaczyć w formularzu.

Nasza drukarnia internetowa przyjmuje Wasze zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czas realizacji zlecenia wynosi tylko 3 dni robocze. Dodatkowym atutem jest fakt, że za przesyłkę zamówionych produktów nic u nas nie zapłacisz, a płatność możesz szybko i wygodnie zrealizować przez internet, na przykład poprzez PayU lub Przelewy24.pl. Dokładamy wszelkich starań do tego, abyś był zadowolony nie tylko z bardzo wysokiej jakości zamówionych przez Ciebie naklejek, ale również z profesjonalnej i zgodnej z najwyższymi standardami obsługi klienta w naszej firmie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – https://drukarniafortuny.pl/ – Fortuna Korzyści.