Wyprawa motocyklowa – co zabrać ze sobą w podróż jednośladowcem w okresie zimy?

10 miesięcy ago admin 0

Jeżeli jesteś motocyklistą, dla którego koniec lata absolutnie nie oznacza przerwy w jeździe ukochaną maszyną i nie masz zamiaru czekać aż do momentu ustąpienia mrozów i nadejścia pierwszych cieplejszych, wiosennych dni oto garść przydatnych informacji właśnie dla Ciebie. W końcu, jeśli nie chcesz rezygnować ani z przemieszczania się motocyklem po mieście, ani z dłuższych weekendowych wypraw pomimo śniegu i niskiej temperatury, musisz zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie motocyklowym, np. w centrum Moto Hangar w kilka niezbędnych akcesoriów. Jakich? Podpowiadamy!

Motokoc

Niestety zimą okazuje się, że nawet ciepła odzież, obuwie i rękawice nie będą w stanie zabezpieczyć Cię przed mrozem i wiatrem. Na szczęście jest na to rada, czyli specjalistyczny motokoc, gadżet przydatny nie tylko kierowcom miejskich skuterów, ale również potężnych maszyn turystycznych. Uniwersalne modele motokoców świetnie dopasowują się do każdego rodzaju jednośladowca. Poza tym www.sklep.motohangar.pl daje Ci również szeroki wybór termicznych pokrowców, które przypominają nieco kuchenne fartuchy, gdyż mocuje się je nie na motorze, lecz wokół własnego pasa. Z tymi akcesoriami z pewnością nie zmarzniesz!

Podgrzewane manetki i mufki

Każdy z nas w okresie zimy boryka się z przemarzający dłońmi i to nie tylko podczas jazdy motocyklem. Chcąc zapewnić im ciepło na najwyższym poziomie do jednośladowca warto dokupić specjalne podgrzewane manetki. Ich montaż jest niezwykle prosty. Wystarczy wybrać taką wersję gripów, która będzie Ci najbardziej odpowiadała. Jeśli manetki podgrzewają już Twoje dłonie, dodatkowo możesz pokusić się o tzw. mufki, czyli tekstylne osłony na ręce.