Zaopatrzenie piekarni i cukierni – Pomorze

2 lata ago admin 0

Chleb lub bułki na śniadanie? Tort na urodziny dla dziecka, które jest wielkim fanem piłki nożnej? A może po prostu drożdżówka do pracy? Nie ma dnia, żeby ktoś przechodził obok piekarni i cukierni obojętnie. To miejsca, w których znajdują się dla ludzi bardzo atrakcyjne produkty – smaczne jedzenie. Im lepsze, tym więcej klientów pojawia się w progu, ale to sprawia, że szybciej znikają z półek wypieki. Dlatego im lepsze zaopatrzenie, tym większa szansa, że każdy na bieżąco będzie mógł kupić świeży chleb lub babeczkę z czekoladą.

Hurtownie produktów cukierniczych na Pomorzu

Sukces niemal każdej piekarni i każdej cukierni zależy od jakości składników. Dlatego postaraj się znaleźć taką hurtownię zaopatrzeniową, która będzie szczycić się tylko takimi produktami. Na Pomorzu możemy znaleźć kilka miejsc, o których warto pomyśleć.

Ekord

Firma Ekord od kilku lat zaopatruje różne piekarnie i cukiernie (a także restauracje i lodziarnie!) na terenie województwa pomorskiego. Główny oddział firmy znajduje się w Gdyni. To przede wszystkim zaufana hurtownia, która terminowo dowozi zamówiony towar, a także prezentuje rabaty dla stałych klientów – to bardzo ważne, niższe ceny produktów pozwolą ci na bardziej wydajną pracę!

Piek-Hurt

To hurtownia znajdująca się w Koszalinie. To firma działająca już ponad 15 lat, więc może pochwalić się doświadczeniem i pozytywnymi opiniami klientów. Jeśli wymaga tego sytuacja, w Piek-Hurcie można zamówić również usługi mobilnego dekoratora, a także wynająć lub zakupić sprzęt – na przykład ekspresy do kawy.

Wejdź i sprawdź ofertę na: Hurtownia cukiernicza – Savpol